Liepajas Kafija Logo


LV
RU
EN
Par kafiju | Par mums | Sasniegumi | Produkcija | Kontakti Majas Saitu karte Sutit e-pastu
Sasniegumi
Meistarības noslēpumi

SIA “Liepājas kafijas fabrika” 2014.gada 27.martā noslēdza līgumu Nr. L-APV-14-0059 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta “SIA “Liepājas kafijas fabrika” ražotnes modernizācija” īstenošanu.Apbalvojumi

 nagradi.jpg

Nu, protams, mīļo skeptiķi, sen zināms, ka pravietis savā dzimtenē netiek cienīts. Tad paklausies, ko par Liepājas kafijas fabrikas produkciju domā ļaudis, kas par kafiju zina visu vai gandrīz visu. Iespējams, ka daudziem tas būs atklājums, taču kafija no Latvijas ir viens no visvairāk titulētiem produktiem Latvijā.

 2002_Silver.jpg

 2002_Gold.jpg

 2003_Bronze.jpg

 2004_Silver.jpg

2002. gadā 4. Starptautiskajā izstādē „Gardēdis 2002” šķīstošā kafija Liepāja Klasika un granulētā kafija Gold Ekstra ieguva zelta medaļu. 2002. gada septembrī lielajā Starptautiskajā izstādē World Food četrām (!) šķīstošās kafijas šķirnēm no Liepājas piešķīra sudraba medaļas un nosaukumu 2002. gada produkts. Bet pēc mēneša 4. Kafijas festivālā Sanktpēterburgā, kur jau pēc tradīcijas sapulcējas viss kafijas biznesa „krējums”, šķīstošā kafija GOLD EKSELENT atzīmēta ar Kafijas festivāla diplomu kā sezonas jaunums.

Tā kā, cienījamo skeptiķi, pilnīgi skaidrs, kā šī nav tava diena… Bet varbūt tieši otrādi – tava diena! Tāpēc, ka tieši šodien tu varēsi doties uz tuvāko veikalu un uzstāties pats neatkarīga degustatora lomā. Tu pats sev atklāsi neatkārtojamā aromāta noslēpumu, kas uzvēdī no versmainās kafijas, kura dzimusi aukstās Baltijas krastos.

Par kafijuPar mumsSasniegumiProdukcijaKontakti

(c) 2004-2014 Likaffa. All rights reserved. Designed&coded by TASK.lv Ltd