Liepajas Kafija Logo


LV
RU
EN
Par kafiju | Par mums | Sasniegumi | Produkcija | Kontakti Majas Saitu karte Sutit e-pastu
Sasniegumi
Apbalvojumi

SIA “Liepājas kafijas fabrika” 2014.gada 27.martā noslēdza līgumu Nr. L-APV-14-0059 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta “SIA “Liepājas kafijas fabrika” ražotnes modernizācija” īstenošanu.Meistarības noslēpumi

 vesi.jpg

Ahā, tagad pie sevis nosmīnēs skeptiķis. Atkal sāks runāt par abstraktu kvalitāti un pārliecināt, ka viņu prece ir pati labākā. Taču šoreiz jūs maldāties, cienījamo ņurdētāj! Runa būs par kaut ko pilnīgi konkrētu, pamatotu ar faktiem, pret kuriem būs grūti iebilst pat dedzīgākajam raibo ārzemju etiķešu cienītājam. Tas fakts, ka Liepājas kafija ieņem stabilu vietu tirgū, un tas notiek, ievērojiet, bez neviena kredīta un Rietumu investīciju dolāra, kā saka, pašu spēkiem, jau liecina par daudz ko. Patērētāju mīlestību nenopirksi, un to ar varu iegūt nevajag! Daudzi Rietumu speciālisti, kas ir degustējuši Liepājas kafiju, it pārsteigti, ka šai produktā principiāli nav izmantoti ne konservanti, ne aromatizatori. Bet tas šodien ir liels retums Rietumu ražošanā, kur aromāti vai garša bieži vien tiek radīti mākslīgi ar sintētiskām piedevām. Un nav nejaušība, ka pirms vairākiem gadiem uzņēmumam pat nācās pacīnīties ar “pirātiem”, kas Liepājas kafiju viltoja. Taču, kā zināms, vilto tikai daudz pieprasītas markas. Preces, kas ieguļ veikalu plauktos, “pirātus” neinteresē.

Tagad atklāsim vēl vienu Liepājas kafijas noslēpumu. Lieta tā, ka universālas receptūras kafijai nav! Katrā pasaules reģionā pastāv sava garšas mode. Teiksim, dienvidniekiem patīk stipra, parūgta kafija. Turpretī Baltijas ļaudis ir iecienījuši kafiju, kas nāk no piejūras pilsētas, jo tai ir liegs un maigs aromāts ar tikko manāmu ieskābu piegaršu, kas “atmasko” augstas kvalitātes arābikas pupiņu klātbūtni.

 zrno.jpg

Par kafijuPar mumsSasniegumiProdukcijaKontakti

(c) 2004-2014 Likaffa. All rights reserved. Designed&coded by TASK.lv Ltd